Dylan Moran zavíta do Prahy a Brna

Administrátor — Červen 28, 2015, 6:32 pm
Po nedávném vyprodaném UK turné se světoznámý komik Dylan Moran, hvězda seriálu Black Books, chystá dál do Evropy.

(Praha, 29.6.) Představí diváky i kritiky uznávanou stand-up show OFF THE HOOK. Po více než dvou letech se rozhodl opět zavítat do České republiky, jejíž publikum si již při první návštěvě velmi oblíbil. Tentokrát vystoupí hned ve dvou městech.

První zastávkou Dylana Morana bude Praha. V hlavním městě vystoupí ve čtvrtek, 19. listopadu, v divadle Hybernia. Hned v pátek, 20. listopadu, zavítá také do moravské metropole Brna. Zde se představení koná v prostorách Sono Centra, v jednom z nejmodernějších kulturních prostor Evropy. Vstupenky na obě představení budou v prodeji v síti Ticketstream od úterý 30. června 10:00.

“Již v minulosti vyjádřil pan Moran zájem o návštěvu Brna. Původně jsme ji pro něj plánovali pouze jako krátkou exkurzi. Nakonec jsme se rozhodli zkombinovat výlet s dalším vystoupením. Chtěli  jsme nabídnout tento jedinečný zážitek i fanouškům z ostatních koutů České republiky, protože jeho popularita sahá daleko za hranice Prahy,” vyjádřili se zástupci pořadatelské agentury Radiant Promotions.

Osobnost vynikajícího komika Dylana Morana, často přezdívaného Oscar Wilde komedie, u nás není třeba představovat. Hlavní protagonista Black Books, Soumraku mrtvých nebo Kalvárie zde má velmi pevnou fanouškovskou základnu. Jeho čtyři představení v Praze před dvěma lety byla vyprodáná během několika málo hodin.

Moranův humor a ironie jsou velmi dobře přijímány českým publikem, které rozumí jeho kulturním i společenským narážkám. OFF THE HOOK je Moranova první stand up show po vice než třech letech. Je to jeho unikátní pohled na lásku, politiku, bídu či každodenní absurdity života;  to vše s poetickou elegancí a vtipem, ze kterého slzíte smíchy.

“Pro každého milovníka stand-up komedie je představení OFF THE HOOK něco, co v roce 2015 nesmí propásnout,” shodují se pochvalné zahraniční recenze.

UPOZORNĚNÍ: Toto představení probíhá pouze v anglickém jazyce. Je netlumočené a bez titulků.

Foto: Mairi Semple

2015-11_Moran_OTH_press-release_photo_temp2