DYLAN MORAN PŘIDÁVA TŘETÍ VYSTOUPENÍ

Administrátor — Září 16, 2015, 9:25 am

(Praha, 16.9.) – Pro velký zájem českých fanoušků se pořadatelé spolu s managementem komika Dylana Morana rozhodli přidat letos jeho třetí představení. Proběhne ve středu 18.11 v Praze, v divadle Hybernia. Obě dříve oznámená představení jsou již vyprodaná.

Představení je rovněž zastávkou v rámci turné k nejnovější stand-up show OFF THE HOOK, kterou světoznámý komik představí v ČR poprvé. „Pan Moran sklízí s tímto vystoupením po celém světě velký úspěch, jeho program je proto mimořádne nabitý. Termín nebylo jednoduché do jeho programu vtěsnat. Vděk patří určitě také českému publiku, před kterým, dle vlastních slov velmi rád vystupuje,“ uvedla Anna Hurtová z pořadatelské agentury Radiant Promotions.

Vstupenky budou k dispozici od 17.9. v sítí Ticketstream, a to ve dvou vlnách. První bude v prodeji v 10:00, druhá ve 20:00. I do třetice očekávají pořadatelé velký zájem o vstupenky, rozfázování předprodeje je snahou vyhovět fanouškům, kteří přes den nemají k nákupu příležitost.

Osobnost vynikajícího irského komika Dylana Morana, často přezdívaného Oscar Wilde komedie, u nás již není třeba představovat. Hlavní protagonista Black Books, Soumraku mrtvých nebo Kalvárie zde má velmi pevnou fanouškovskou základnu. Dříve oznámená vystoupení (19.11. v Praze a 20.11. v Brně) byla i během letních prázdnin vyprodaná za dva dny.

UPOZORNĚNÍ: Toto představení probíhá pouze v anglickém jazyce. Je netlumočené a bez titulků.

Foto: Mairi Semple

2015-11_Moran_OTH_press-release_thumbnail_2